שיש בטון למטבח – להוסיף טאץ’ חדש

בהסתכלות על עיצוב הפנים המודרני, עושה רושם שעיצוב המטבח הוא החלק החשוב ביותר. בעולם באופן כללי, ובארץ בפרט, יש טרנד קולינרי חזק מאוד והרבה מאוד אנשים שלא התקרבו למטבח עד לפני כמה שנים, הפכו לשפים חובבים ולפודיז אמיתיים. לכן, יש דגש מיוחד על מטבחים מעוצבים ומאובזרים, אפילו על חשבון חלקים אחרים בבית.

טרנד חם בעיצוב המטבח

לבנייה המודרנית גם כן יש חלק מרכזי ובולט מאד במטבח המעוצב, שכן המטבחים של היום גדולים יותר, חשופים יותר ונמצאים ליד פינות ישיבה. לכן, חשוב מאוד בתור מארח להציג מטבח יפה ונעים לעין, תוך כדי שהוא גם מציג טרנדים ואלמנטים מיוחדים וגם מאובזר מבחינת המוצרים שיש בו.

אחד הטרנדים האחרונים בנוגע לעיצוב המטבח כולל שימוש בבטון למטרות שונות. שיש בטון למטבח הוא פופולארי מאוד מכיוון שהוא נותן לוק מעניין ויוקרתי לכל החלק הזה של הבית. ניתן לבצע תוספות שונות לבטון, לשחק עם העיצובים ועם העובי ובכך ליצור מראית של מטבח שף מאוד ייחודי.

ברק והגנה

אנשים רבים מחפשים שיש בטון מוחלק מתוך הבנה שמדובר במוצר שיכול להוסיף ברק למטבח, לייפות אותו ואפילו ליצור שכבת מגן שתגן על הבטון. העיצוב הייחודי והברק נותנים הרגשה של מטבח שאפשר למצוא רק במסעדות מישלן ויותר מכך, יש הרבה יותר חשק לבשל, לאפות ולייצר אוכל איכותי.

שיש בטון מעניק למטבח משהו שאף חומר אחר לא יכול להעניק לו. ברק משגע ושכבת הגנה תחת מעטפת אחת, שמשדרגת את החדר הכי משמעותי בבית לרבים מאתנו. כמובן שאת השיש האיכותי ניתן להתקין בהרבה מאוד מקומות, אך נראה שאת הערך הגדול ביותר מקבלים דווקא במטבח. עבודה מול מעצב תיתן את התמורה הטובה ביותר ותשיג את המטבח המושלם.

אוהבים לבלות לא מעט שעות במטבח ורוצים להפוך אותו לחדר מושקע ומסוגנן יותר? חברת אבנגן מרצפים בעמ, המתמחה בפתרונות ריצוף מבטון, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים על שירותי החברה השונים ועל העלויות, התקשרו לטלפון: 09-7437201