רצפת מדה מתפלסת – מהי ומתי משתמשים בה?

הטרנדים העיצוביים של היום מקבלים טוויסט כל הזמן ומפתיעים אותנו מחדש בעל פעם. הטרנדים שונים ומשתנים ומתבססים, בין היתר, על שימוש בחומרי גלם חדשים וקצת אחרים. חומר מאוד פופולארי לעבודה עיצובית היום, הוא הבטון. הבטון נחשב כל השנים לחומר שהוא חומר של עבודה שחורה“. הוא אמור לחזק מבנים ולתת את הפן היציב, ולאו דווקא העיצובי, אך העניין הזה השתנה.

בטון לשימושים אחרים

כיום משתמשים יותר ויותר בבטון והשימוש ההולך וגובר הזה רלוונטי גם לבטון מוחלק, גם לבטון דקורטיבי וגם לעבודה עם מדה מתפלסת המתלבשת על משטחים שונים. המדה המתפלסת היא למעשה מערכת ציפוי צמנטית, בדרך כלל בעובי של מספר סנטימטרים, המתלבשת על משטחים שונים ויוצרת משטח דקורטיבי ומעניין.

המראה שמתקבל כאשר מתקינים רצפת מדה מתפלסת הוא מראה מאוד נקי ויפה, המשדר סטייל ומתאים למקומות שצריכים להיות ייצוגיים. בין אם מדובר בבית הפרטי שלכם, באולמות אירועים, בגני אירועים ובמקומות ציבוריים כמו מוזיאונים, חשוב מאוד לייצר תחושה של ממלכתיות ויופי, ושם ההתאמה של מדה מתפלסת היא פשוט מושלמת.

אופציות עיצוביות

האפשרויות של עבודה על המדה הן נרחבות מאוד. יש המון צבעים, דוגמאות ועיצובים שאפשר להתקין וכן אפשר לשחק עם העובי של המדה, שלה גם כן יש השפעה גדולה ורחבה מאוד על התוצאה הסופית. המחיר הוא כמובן משתנה לאור כמות החומר שבו משתמשים ואופי העבודה, אך הגיוון והתוספות הם שני אלמנטים חשובים מאוד.

כשרוצים להתקין מדה בשטח פרטי חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים וכאלו שיודעים לתת עצות פרקטיות בשטח. יש הרבה מאוד אלמנטים שמרכיבים פרויקט מוצלח, כאשר איש מקצוע טוב הוא אחד מהם. המחירים יכולים להיות שונים וכך גם אורך ואופי הפרויקט, אך בסופו של דבר מחפשים תוצאה סופית מרשימה וזה מה שאיש מקצוע טוב נותן.

נשמע לכם מעניין? רוצים לשמוע על כך עוד ואולי לנצל זאת לטובת המרחב הפרטי שלכם או בעסק שלכם? חברת אבנגן מרצפים בעמ, המתמחה בפתרונות ריצוף מבטון, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים, התקשרו לטלפון: 09-7437201