רצפת בטון מוחלק בבית – פתרון נוסף לשדרוג המרחב

רבים, אשר רוצים לייצר רצפה מעניינת בבית, עומדים בפני הרבה מאוד אפשרויות מפתיעות, שעשויות לשדרג את הבית בצורה שונה ולא בנאלית. אחד הטרנדים המעניינים כיום הוא התקנת רצפת בטון מוחלק בבית אשר מביא אתו משהו חדשני, שונה ובעל תכונות רבות של ייחודיות ויופי השונים מאוד מכל מה שאנחנו מכירים מבתים בארץ.

פתרון כפתרון ריצוף חדש

הבטון כשלעצמו הוא כמובן חומר נפוץ מאוד בהרבה מאוד מבנים וכדי להחליק אותו, משתמשים בסוג של הליקופטרשבשילוב עם חומרים מיוחדים, יוצר שכבת בטון קשיחה ודחוסה, כזו שהיא מבריקה ומוחלקת. כאשר מתקינים רצפת בטון מוחלק לבית מקבלים למעשה שכבה נוספת של הגנה העוזרת במלחמה גם נגד פגמים הנגרמים עם הזמן או בשל שימוש מוגבר וגם מרוויחים רצפה אסתטית ומיוחדת שלא קיימת בהרבה מבנים בארץ.

רלוונטי ומגוון

השימוש בסוגים השונים של ריצוף בטון מוחלק לבית הופך יותר ויותר פופולארי עם השנים. הוא נרחב מאוד ואפקטיבי במספר תחומים, כאשר השימוש המוכר לנו ביותר הוא זה הפופולארי במטבחים מעוצבים. מטבחים רבים מתהדרים ברצפה חלקה ומעניינת שמסייעת מאוד בקטע העיצובי ועוזרת להשיג את הלוק היוקרתי והכיף לבישול שאנשים מחפשים.

התקנה של רצפת בטון מוחלקת היא עדיין נדירה בנוף הישראלי, היא יקרה יותר, מיוחדת יותר וכמובן קשה יותר להתקנה. יש שימוש בחומרים לא שכיחים, אך חשוב שהם יהיו חומרים איכותיים על מנת להשיג את האפקט הרצוי ולאורך זמן ולשם כך יש להשיג איש מקצוע איכותי שיוכל לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. הרצפה מספקת פתרון נוח וטוב למגוון רחב של אתגרים אדריכליים והיא אפקטיבית בכל מקום בבית – הן במטבח, הן בסלון והן בחדרי השינה, והיא משנה את הבית מקצה לקצה.

רוצים לשלב רצפת בטון בביתכם ותוהים למי לפנות? האיכות והסטייל חשובים לכם? חברת אבנגן מרצפים בעמ, המתמחה בפתרונות ריצוף מבטון, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. למידע על שירותי החברה וגם על העלויות, התקשרו לטלפון: 09-7437201