ריהוט בטון – אז, מסתבר שיש דבר כזה

עיצוב הפנים המודרני הוא תחום שכולל שבירת מוסכמות ושימוש בטרנדים חדשים ולא שגרתיים. אנחנו רגילים ללכת לחנויות רהיטים ולבחור רהיטים מעץ, פורמייקה, פלסטיק ובדים שונים, אך כיום, כאשר רוצים לצאת מהקופסה, אפשר ללכתעל ריהוט בטון מעניין שיכול להתאים לחלק החיצוני של הבית ותופתעו, גם לפנים הבית.

הטרנד העיצובי הבא

ריהוט בטון הוא ריהוט שיכול להיות מגוון מאד. בדרך כלל, הרהיטים עשויים מבטון מוחלק איכותי כדי שהנראות תהיה מבריקה ומעניינת ותוסיף אלמנט של יופי לרהיטים שיכולים להיות גם פונקציונאליים. כיום יש רהיטי בטון דוגמת כיסאות וספסלים, שולחנות, שידות ולמעשה כל פריט גדול וקטן שאנחנו מחזיקים בביתנו.

רהיטים מבטון מביאים איתם את כל התכונות שקיימות בבטון, אך עם שכבת מגן שמכניסה להם ברק ומגנה על שכבת הבטון הפנימית. בטון מוחלק הוא פופולארי מאוד כיום בבתים פרטיים ובבתי עסקים, שגם הם עצמם מתחילים להבין את היופי שברהיטים העשויים מבטון.

האיכות כמעלה ראשונה

רהיטים העשויים מבטון הם כמובן מרשימים יותר, ולמרות שהם קבועים וקשה יותר להזיז אותם, הם נותנים לוק מיוחד לכל חדר או חלל. בטון דקורטיבי יכול לבוא לידי שימוש גם כתוספת לפריטים קיימים, כמו שיש או שולחנות, או לשמש כרהיטים שלמים ומלאים לכל דבר. חשוב מאוד להשתמש בבטון מוחלק כשכבת ציפוי לריהוט עצמו כדי לא לקבל רהיט שהוא מעט בעייתי ובנאלי.

את רהיטי הבטון לא ניתן למצוא בכל חנות רגילה או רשת ריהוט סקנדינבית, אלא צריך לפנות לאנשי מקצוע ייעודיים שיודעים לעבוד עם בטון, הן במקרים של ייצור ריהוט צמנטי מאפס או במקרים בהם מוסיפים בטון מוחלק יחד עם שכבת מדה מתפלסת אל תוך רהיטים קיימים. האיכות היא חשובה מאוד ואסור להתפשר עד קבלת התוצאה לה ייחלתם כשהתחלתם את הפרויקט.

הרעיון של רהיטים עשויים מבטון נשמע לכם נהדר ואתם מעוניינים לשלב כאלה גם אצלכם בבית או במשרד? חברת אבנגן מרצפים בעמ, המתמחה בפתרונות ריצוף מבטון, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים על שירותי ומוצרי החברה, התקשרו לטלפון: 09-7437201