עיצוב מחדש

אז החלטתם לעצב מחדש את הסלון, החדר או החצר. את הריצוף הקודם בחרתם לפני שנים רבות, ואתם רוצים להתחדש. ודאי שמעתם כי פיתרון יצירתי שהולך ותופס תאוצה הוא ריצוף מחודש באמצעות יצירת חיפוי בטון. לא מדובר בשפיכה של בטון אפור ומכוער על הרצפה שלכם, אלא חיפוי דק מאוד באמצעות שכבת בטון על הריצוף הקיים. בחיפוי הזה, בעודו רך וטרי, ניתן ליצור דוגמאות רבות. יש כאלה המעדיף להשאיר אותו חלק ושיציג את הצבע שאותו בחרו, ואילו אחרים מעדיפים להוסיף דוגמאות מורכבות יותר או פחות.

אל תתפשרו על מקצוענות

עיצוב בטון אדריכלי, שמו של התחום שנכנס לאופנת עיצוב הבתים בקצב מסחרר, הוא אינו עניין של מה בכך. אלו העובדים בתחום צריכים להיות מיומנים בעבודה בבטון, ובמיוחד בכמויות קטנות שלו, היות ומדובר בחומר עדין שעבודה לא נכונה איתו יכולה להוביל לתוצאות הרות אסון. דוגמה אחת היא מצב שבו לקחתם עובד לא מקצועי שיעשה לכם את החיפוי, והוא לא ידע איך לבצע היטב את הפילוס של החיפוי. מכאן ועד שתצקו חיפוי חדש, תצטרכו להתמודד עם רצפה לא ישרה ומשופעת בבליטות. נראה אתכם או אפילו את האיירובוט שלכם מצליחים לנקות רצפה כזו. ישנן עוד בעיות אבל אתם בטח יכולים לחשוב עליהן לבד. אל תתפשרו כדי לחסוך כמה שקלים לכו על עובדים מיומנים שעוסקים בתחום הרבה שנים ושיוכלו להתחייב על איכות העבודה.

משפצים או בונים בית חדש? תוהים כיצד תוכלו “להקפיץ” את מראה החלל באמצעות ריצוף מיוחד? אם כן, חברת אבנגן מירצפים בע”מ היא הכתובת הנכונה. החברה מתמחה בפתרונות ריצוף בטון מסוגים שונים, המותאמים למגוון של צרכים. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 09-7437103