מחדשים את הבית ומשאירים אותו שלם

כמה פעמים אמרתם לעצמכם שאתם לא אותם האנשים שהייתם לפני עשר ועשרים שנה? כמה פעמים אמרתם לעצמכם שאתם צריכים להתחדש, ושהבית שבניתם פעם בהתאם לרעיונות העיצוביים של העשור הקודם ולתקציב שידכם השיגה בזמנו, כבר לא מתאים למי שאתם היום? יכול להיות שפעם אהבתם את העיצוב של הסלון או את הריצוף של החצר, אבל בסופו של דבר כבר עברו כמה שנים מאז וצריך להתחדש מדי פעם. אבל מה תעשו? תשברו את הרצפה ותרצפו מחדש? ודאי שלא. בדיוק בשביל מצבים כאלה יש מיקרו טופינג.

מיקרוטופינג בטון, כשמו כן הוא. ציפוי דק מאוד של משטחים נרחבים, שמאפשר לכם לעצב מחדש את המשטחים הללו ללא צורך לבנות אותם מחדש. הציפוי עשוי בבסיסו מבטון, יחד עם חומרים נופים שעוזרים למנוע ספיחה של נוזלים וחומרים אחרים לתוכו. חיפוי מיקרוטופינג הוא הפיתרון האידיאלי לכל מי שרוצה לחדש את נראות הבית ולהעניק לו סטייל חדש שמותאם לעידן המודרני.

היתרונות

ישנם כמה וכמה יתרונות למיקרוטופינג, שהופכות אותו לטוב במיוחד. קודם כל, ציפוי מיקרוטופינג הוא דק מאוד, מה שמונע שינוי דרסטי בגובה הרצפה או בעומק המשטח המצופה. שנית, באמצעות אנשי מקצוע מיומנים, יש אפשרות ליצור בו דוגמאות רבות, החל ממשטחים חלקים וכלה בדוגמאות מורכבות. זהו הליך טרנדי מאוד, היות ובשנים האחרונות הבטון יוצא אט אט ממקומו הטבעי ביסודות, בקירות ובשאר הנקודות הנסתרות ברחבי הבית ומגיע את המקומות שבהם ניתן לראות אותו. אולי הוא אינו המועמד הראשוני שלנו כשאנו באים לעצב את הבית, אך עם אנשי המקצוע הנכונים ניתן ליצור איתו עיצובים מופלאים. יוקרה, תחכום וחדשנות, כולם בהישג ידכם. פתחו את הראש, הבית החדש שלכם כבר כאן.

מעוניינים לשלב בבית ריצוף בטון מיוחד? איכות העבודה חשובה לכם, כמו גם המחיר האטרקטיבי שלה? אם כן, חברת אבנגן מירצפים בע”מ היא הכתובת הנכונה. החברה מתמחה בפתרונות ריצוף בטון מסוגים שונים, המותאמים למגוון של צרכים. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 09-7437103