מיקרוטופינג – מעצבים מחדש את הבית

אז מזל טוב, החלטתם להעניק למשטחים השונים בבית לוק מרענן ועכשווי, ובהתייעצות עם מומחים ומעצבים פניתם לתחום הבטון הדקורטיבי. בתחום זה ישנן כמה אפשרויות, התלויות בתקציב, מצב הבית, דרישת הלקוח ועוד. מיקרוטופינג הינה שיטה לעיצוב מחדש של משטחים גדולים בתוך הבית ומחוצה לו, המאפשרת לכם בעצם לחדש אזורים נרחבים בהתאם לעיצוב שאתם בוחרים. מדובר בציפוי בעובי של מילימטרים בודדים, כך שהוא גם לא משפיע יותר מדי על גובה הרצפה.

איך מחליטים

כשבאים לבדוק כמה עולה מיקרוטופינג, חשוב לקחת בחשבון את העובדה כי מיקרוטופינג בטון מחיר משתנה בהתאם לדרישה, לשטח המצופה ולסוג המיקרוטופינג. אין דין ציפוי חדר של שמונה מטר רבוע, כדין ציפוי חצר של מאתיים מטר רבוע. בנוסף, ציפוי בעובי של שלושה מילימטר יעלה פחות מציפוי של 5 מילימטר וכן דוגמאות שונות יהיו בעלות עלות שונה. חשוב לזכור שמיקרו טופינג יכול לשדרג לכם את המראה של הבית או המוסד ולכן הוא במידה מסוימת אראי על התדמית שלכם. אם החלטתם ללכת סוף כל סוף על שינוי עיצובי דרסטי של הבית באמצעות מיקרוטופינג מחיר לא אמור להיות בראש סדר העדיפויות שלכם. זהו אמנם פרמטר חשוב, אך בסופו של דבר זהו לא עוד ארון שהיום בא ומחר הולך אלא עיצוב מחודש שיישאר איתכם להרבה שנים קדימה.

מילה על איכות העבודה

אכן, עיצוב בבטון הופך טרנדי מיום ליום וכדאי בהחלט להצטרף לרכבת לפני שתהיו מיושנים. עם זאת, חשוב לזכור שעבודה עם בטון אינה פשוטה כלל ועיקר, ועבודה של אדם שאינו מיומן עלולה להוביל לעיצוב שונה ממה שרציתם במקרה הטוב, או לרצפה עקומה ובעיות הנדסיות במקרה הרע.

מחפשים דרך “להקפיץ” את מראה הבית שלכם? רוצים לשלב בו משטח קצת אחר, שיוסיף עניין וגם סטייל? אם כן, חברת אבנגן מירצפים בע”מ היא הכתובת הנכונה. החברה מתמחה בפתרונות ריצוף בטון מסוגים שונים, המותאמים למגוון של צרכים. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 09-7437103