מחיר בטון מוטבע – מה משפיע עליו?

אדריכל טוב אשר מתכנן עיצוב של שטח יודע כיצד למקסם את התקציב שיש לו ולייצר חלל איכותי, מנוצל היטב, ובעיקר יפה ופונקציונאלי. כאשר רוצים לייצר אלמנטים של נוי בחלק החיצוני של מבנה, הטרנד העכשווי הוא עבודה עם בטון מוטבע שלוקח את כל החצר צעד אחד קדימה ומסדר לכם חלק חיצוני הרבה יותר מושקע.

פתרון יוקרתי ואסתטי

הבטון המוטבע רלוונטי ופופולארי מאוד במקומות ששמים דגש על הוד וסטייל, כמו אולמות אירועים וחנויות יוקרה. יש משהו במקומות הללו שדורש עיצוב יוצא דופן וחדשני, לאור התחרות הגדולה שיש בשוק. הביצוע חייב להיות מושלם וכן להיות המשך ישיר של התכנון, כאשר רק כך אפשר להגיע לתוצאה הרצויה.

משטח ההטבעה מצופה בחומר שנקרא סילר, שנגזר בלועזית מאיטום. החומר למעשה אוטם את הבטון, יוצר שכבה חלקה ובוהקת וגם מגן על הבטון מפני פגמים. הבטון המוטבע הוא נוח מאוד לעבודה ובמקביל, כולל הרבה מאוד אפשרויות. אפשר ללכת על אחת מתוך מאות דוגמאות שיכולות להתאים לסוגים שונים של עיצובים.

לגבש הצעה

מחיר בטון מוטבע נקבע לפי מספר אלמנטים קריטיים. ראשית, סדר הגודל של העבודה וכמות החומר אשר מוטמע. המחיר נקבע לעיתים גם לפי מטר מרובע או משקל, וחשוב מאוד להיות מדויקים על מנת לא להגזים במחיר או בכמות החומר. יש חשיבות גם לעיצוב ולדרישות השונות של נישות, גומחות ועוד אלמנטים שונים במשחק עם החומר.

כאשר לקוח פרטי בוחן בטון מוטבע מחיר ועלויות הוא צריך להתייעץ עם כמה אנשי מקצוע, לאסוף הצעות מחיר ולערוך סקר שוק מקיף, שכן יש הרבה אנשי מקצוע בשוק. איש מקצוע מנוסה שמכבד את עצמו יעשה עבודה טובה יותר וייתן הצעת מחיר הוגנת, למרות שמדובר בעבודה שהיא אינה זולה.

תוהים כמה עולה עבודה שכזו? מתלבטים למי לפנות? מקצועיות וניסיון חשובים לכם, כמו גם איכות ברמה גבוהה? חברת אבנגן מרצפים בעמ, המתמחה בפתרונות ריצוף מבטון, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים על שירותי החברה וגם העלויות, התקשרו לטלפון: 09-7437201