רצפה בלי רצפות – מה זה?

מדה מתפלסת היא מונח שעל אף שהוא בשימוש כמעט בכל מבנה שאנחנו מכירים, רבים מאיתנו אפילו לא שמעו על קיומו. באופן פשוט, זו אבקה שמשמשת ליישור (פילוס) של משטחים, לפני שמתקינים עליהם ריצופים שונים שיכולים להיות עשויים מקרמיקה, בטון, פרקט ועוד. המדה המתפלסת מאפשרת ליצור רצפה ישרה בלי שיהיה צורך במכשור מתוחכם כדוגמת ההליקופטר המשמש לפילוס של בטון מוחלק, היות והיא, כמו ששמה מרמז, מתפלסת מעצמה. היתרון הגדול שלה הוא בעובדה שבניגוד לבטון, היא מתייבשת במהירות ולא מעכבת את תהליך העובדה. בנוסף, העובדה שהיא עמידה מאוד, מאפשרת לישון בשקט בידיעה שהרצפה יציבה ולא עומדת לקרוס.

יתרונות שיש לקחת בחשבון

לעמידות ולנוחות שבעבודה איתה יש יתרון נוסף, שהולך ונהיה רלוונטי בימינו. יותר ויותר אנשים ומוסדות משתמשים במדה מתפלסת בתור החיפוי של הרצפה, ומבלי לצפות אותה בציפוי נוסף. ניתן ליצור בה דוגמאות רבות, והעמידות שלה מאפשרת לה שרידות לאורך שנים רבות. נכון, זה מוזר לחשוב על רצפה בלי רצפות, אבל ברגע שמתגברים על הרתיעה הראשונית מגלים שמדובר באפשרות עם יתרונות רבים. חשבו על זה. במקום לבזבז זמן, כסף וכח אדם על ריצוף יקר, אתם יכולים ליצור ריצוף מהאבקה הזו בלבד. לא דרושים לעבודה איתה מכשירים יקרים או הכשרה מיוחדת. השימוש בה קל ופשוט ומגוון האפשרויות שנפרש בפנינו גדול מאין כמוהו.

האסתטיקה בבית חשובה לכם, וכך גם הפונקציונאליות? אם כן, חברת אבנגן מירצפים בע”מ היא הכתובת הנכונה. החברה מתמחה בפתרונות ריצוף בטון מסוגים שונים, המותאמים למגוון של צרכים. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 09-7437103