סוס עבודה יפהפה

כשחושבים על זה, בטון נמצא כמעט בכל מקום. הוא נמצא בקירות של הבתים, ביסודות הבניינים, בגג וברצפה. הוא זמין, זול יחסית, חזק ונוח לעבודה. אלו הסיבות שהופכות אותו לחומר הבנייה המועדף. עם זאת, בדומה לסוס עבודה או לרכב שטח מצוין, רוב הסיכויים שהוא לא יהיה זה שינצח בתחרות יופי. ולמה זה בעצם? למה לא לקחת משהו שיודע לעבוד טוב מאוד, ולהכניס אותו גם לשימוש שאינו פונקציונאלי נטו אלא גם דקורטיבי? זהו קו המחשבה שהוביל ליצירתם של לוחות בטון אדריכלי. לוחות כאלו, שאיתם יכולים לצפות משטחים, לבנות ספסלים או כיסויי שולחן ועוד, מוציאים את הבטון מהסביבה המלוכלת והפונקציונאלית שבה הורגלנו לראות אותו ומביאים אותו אל החזית.

עיצוב באמצעות בטון? כן, זה אפשרי!

אם אתם מעוניינים ליצור אלמנטים עיצוביים בבית שלכם באמצעות לוחות בטון אדריכלי מחיר הוא כנראה אחת הדאגות הראשונות שלכם. בסופו של יום, מדובר על טרנד שסוחף לא מעט בתים ומוסדות בישראל, אתם רוצים לקחת בו חלק, אבל לא בטוחים האם תוכלו לעמוד בזה. בטון כשלעצמו אינו חומר יקר, אך עם זאת עלות העבודה עם בטון אדריכלי משתנה מאוד, הכל בהתאם לגודל הפריט העיצובי, מורכבות העיצוב ואיכות העבודה והחומרים. אתם יכולים ללכת ולקנות בזול ספסל בטון אדריכלי שיתאים במידה מסוימת לעיצוב שלכם ואולי אפילו יחזיק לכם שנה או שנתיים, אבל בסופו של דבר איכות העבודה והחומרים ישפיעו. הספסל, שבו הייתם גאים כל כך, יתפרק, וההשקעה שלכם תרד לטמיון. הרי בסופו של דבר, כשאם באים לבחור מוצר שישמש אתכם לשנים קדימה, במיוחד אם מדובר בפריט שמציג אתכם כלפי מי שמגיעים לבית או למוסד שבאחריותכם, אתם לא רוצים להיראות כאילו אינכם משקיעים באיכות העיצוב.

תוהים כיצד תוכלו להפוך את המרחב הפרטי שלכם למסוגנן ויפה יותר? מחפשים רעיונות לפתרונות ריצוף מפתיעים ומיוחדים? אם כן, חברת אבנגן מירצפים בע”מ היא הכתובת הנכונה. החברה מתמחה בפתרונות ריצוף בטון מסוגים שונים, המותאמים למגוון של צרכים. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 09-7437103