החלקת רצפת בטון – הדרך הנכונה “להקפיץ” את מראה החלל

בעולם הבנייה יש לא מעט טרנדים וקבלנים רבים משתמשים כיום, בין היתר, בשיטת החלקת רצפת בטון לשדרוג המראה. בטון מוחלק הוא טרנד עיצובי שנותן לוק מעניין מאוד לכל משטח. יש משהו בברק שמתקבל מהבטון, שיוצר תחושה אחרת במרחב ומראה יוקרתי, שקשה להתעלם ממנו. רבים מחפשים את הלוק הזה, הן לבית והן לבתי העסק ולמשרדים שלהם, כדי לתת סטייל יוקרתי והרגשה של פרסטיז‘.

לעשות את זה בצורה הנכונה ביותר

הנקודה העיקרית, שכדאי לבחון לפני שיוצאים לדרך, היא איך מבצעים החלקות בטון בצורה נכונה. הרי אי אפשר לעשות זאת באמצעות צבע רגיל או אפילו באמצעות צבע שמותאם לרצפות. הדבר נעשה באמצעות מכשיר מיוחד דמוי הליקופטר, אשר מרסס חומרים וצבעים מיוחדים על הבטון על מנת לייצר שכבה נוספת, חזקה ומבריקה, אשר נותנת מענה מושלם שמבליט את יתרונותיו של הבטון.

כאשר מבצעים החלקת בטון קיים חשוב לוודא כי החומרים מגיעים עם כל היתרונות החשובים של התאמה לחומר, מתן ברק, השתלבות עם הבטון, ומניעת החלדה והחלקה. בקלות אפשר להשיג מראה שיתאים גם לבית, גם לבית העסק וגם למשרד, ויכול לשמש כבסיס העיצובי של כל החלל.

חשיבה מסקרנת

מעצבים רבים כיום מעדיפים להתחיל עם החלקת בטון כבסיס עיצובי ומשם הם יוצאים לחשיבה מסקרנת לגבי עיצוב דקורטיבי ומעניין, כשהבסיס כולל שימוש בצבעים שונים ומשונים. כמובן שאפשר להשיג צבע לבטון מוחלק במגוון גוונים, אשר יחמיאו לכל קונספט שהמעצב ימצא לנכון לפנות אליו. הבטון המוחלק נותן קודם כל הרגשה של יוקרה, הוא משדר יופי ואסתטיקה רבה ויכול להתאים גם למטבחים, גם לחדרי שינה ואפילו לדקים של בתים פרטיים.

בירור לגבי החלקת בטון מחיר ועלויות יגלה כי יש תמחור שונה לצבעים השונים של הבטון, אך הבסיס הוא דומה. צבע לבטון מוחלק הוא קל לניקיון, הוא גם שומר על הבטון ובאופן כללי תומך בחומר הקשה הזה, והלא אלגנטי כשהוא בבסיסו.

מעוניינים לשלב בבית רצפה העשויה מבטון מוחלק? תוהים למי עליכם לפנות ומהן העלויות? חברת אבנגן מרצפים בעמ, המתמחה בפתרונות ריצוף מבטון, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים על השירות, התקשרו לטלפון: 09-7437201