שיפוץ בלי לשפץ

אתם רוצים לארח את המשפחה לאירוע כלשהו, חברים מהמילואים מגיעים למפגש או שאפילו מדובר סתם בערב של החבר’ה מהעבודה. אתם לא רוצים לארח את כולם בבית, אולי כי אין מקום ואולי כי סתם לא בא לכ על העבודה הכרוכה בלנקות אחר כך כל פינה. אז אתם בוחרים בחצר. כשאתם בוחנים את החצר אתם שמים לב שחלק מהריצוף שבור, והחלק שנשאר שלם מלוכלך משנים של צבירת אבק ובוץ עד שהדוגמאות והצבעים המקוריים לא ניתנים בכלל להבחנה. אתם מחליטים שאתם רוצים לחדש את החצר, אבל אין לכם את התקציב וכוחות הנפש להתמודד עם שיפוץ נרחב. בדיוק בשביל מקרים כאלה פותח הפיתרון של בטון על גבי ריצוף.

אז, מה זה אומר?

מדובר בעצם על חיפוי דק של כמה מילימטרים של בטון, ששווה ערך לציפוי מחודש של שולחן בלכה. הוא מספיק דק כדי לא להשפיע על גובה הרצפה של החצר (או של הבית, לצורך העניין), ומצד שני הוא מעניק מראה חדש ואפילו מאפשר לכם, בשל העובדה שמדובר בבטון רך שניצוק במקום, לבחור בדוגמא או בצבע חדש שאותו אתם רוצים להעניק לחצר שלכם. בנוסף, בנייה נכונה של החיפוי תאפשר לו לשרוד לאורך שנים, תמנע חדירה של לכלוכים ונוזלים לתוכו שבסופו של דבר יבקעו אותו ויגרמו לכולם להחמיא לכם על השיפוץ שעשיתם. רק אתם תדעו כמה קל זה היה.

מעוניינים להפוך את המרפסת או את החצר שלכם למרחב מסוגנן, אסתטי ונעים שניתן לנצל קצת יותר מהרגיל לאירוח של אורחים ואולי גם לאירועים קטנים ואינטימיים שאתם מתכננים? אם כן, חברת אבנגן מירצפים בע”מ היא הכתובת הנכונה. החברה מתמחה בפתרונות ריצוף בטון מסוגים שונים, המותאמים למגוון של צרכים. לסקירת מוצרי החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 09-7437103