בטון מוחלק

בטון מוחלק עיצובי ואיכותי, משווק ומותקן על ידי חברת אבנגן המומחים  בתחום עיצוב רצפות בטון והינה פופולרית מאוד  לריצוף בתים פרטיים  או או מבנים ציבוריים.לחברתנו מאות לקוחות מרוצים ומוניטין רב. המוצר אופנתי ומבוקש , מאפשר להביא לידי ביטוי יופי איכות פרקטיקה, נוחות באחזקה ובשימוש.

“הבטון הוא אחד החומרים השימושיים בבנייה בישראל. הוא נמצא בכל בית – “מתחבא” ביסודות, בקירות, ברצפות ובגג. עם זאת מדי פעם צצה אופנה החושפת אותו לעולם. השימוש בבטון כחומר אסתטי בתוך הבית מסתמן כטרנד העכשווי. היתרונות שלו כחומר פלסטי ונוח ליישום מנוצלים למגוון שימושים בבית.”

 כתבה בעיתון הארץ הבטון יוצא מהארון.

למה בטון מוחלק ?

הוא תחליף לאריחים לפנים הבית או מחוץ לו, מחליקים אותו כאשר הוא עדיין רטוב את ההחלקה של הבטון עושים בעזרת “הליקופטר” מיוחד אשר מחליק את הבטון ונותן לו צורה חלקה במיוחד.

לאחר מכן מורחים סילר כדי למנוע ספיחת נוזלים וכתמים… מתקבל המראה היפה של הבטון. המוצר כבש לעצמו מקום מרכזי כמשטחים לפנים הבית כמו מטבחים וסלונים ובתעשייה למפעלים להנגרים מגרשי ספורט ועוד… יכולות הגימור של בטון מעניקות עיצוב ומראה מרשימים במראה.

רן רובנר, הבעלים של חברת אבנגן מרצפים, חושף כמה עובדות שחשוב לדעת לפני שבוחרים ברצפת בטון.
“הבטון הוא חומר קשה לעבודה כחיפוי רצפה – הוא יכול להיסדק, אם נוצרים פגמים לא ניתן לתקן אותם והוא לא מפולס לחלוטין. כך שמי שבוחר ברצפת בטון חשוב שייקח לעבודה אנשי מקצוע איכותיים המתמחים בעבודה בחומר זה”.

אבן גן מומחים בהחלקת בטון והיא מהחברות הותיקות ובעלת מוניטין מהטובים בארץ בנושא.
רן רובנר מחברת אבן גן, המתמחה מזה 22 שנה בכל סוגי רצפות הבטון, נתן לנו כמה עצות בבחירת הרצפה המתאימה.
אחד מהדברים החדישים ביותר שבהם עוסקת החברה הוא המידה המתפלסת, אחד מהחידושים הבולטים בתחום עדכני זה, שמומחי החברה התמקצעו בו בהשתלמויות מקצועיות הנערכות העיקר בארצות הברית. המוצר, הנקרא פנטימנטו, הוא פריצת דרך משמעותית בציפויים דקים במיוחד, שלהם מראה מסיבי של בטון מוחלק.

אל תתפשרו על הכי טוב! פנו אלינו עוד היום ותזכו לשירות מקצועי ואמין.