בטון מוחלק – על היתרונות שהוא מציע

השימוש בבטון הוא בדרך כלל מאוד פונקציונאלי, ולא למטרות יופי. המטרה של בטון היא לייצר עמידות וחוזק למבנים והוא עושה לרוב עבודה שהיא שחורהבלבד. עם זאת, כיום, בעזרת צבעים וחומרים מיוחדים, אפשר לייצר בטון שהוא לא רק שימושי גרידא, אלא גם נאה לעין. כאשר רוצים לייפות בטון, עבודה עם בטון מוחלק היא הבחירה הנכונה.

צבע, יופי ואיכות ברמה גבוהה

צבע לבטון מוחלק ייתן את האפשרות לצבוע את הבטון בצורה איכותית ולא בצורה שפוגעת בו. הבטון ישמור על העמידות והתכונות הרצויות שלו, אך יקבל גם טאץנאה שיהפוך אותו למבריק וצבעוני יותר. אנו רואים שימוש מוגבר בבטון מוחלק במקומות כמו חניונים של קניונים או בנייני עסקים, בהם צובעים את הבטון, מחליקים אותו והופכים אותו להרבה יותר נעים לעין למען הלקוחות, אך אין זה אומר שאין עבודה עם סוג כזה של בטון גם בבתים רבים, פרטיים או לא.

שילוב צבעים

כאשר רוצים לבצע צביעה בבטון מוחלק מגלים כי יש אפשרויות רבות ויש מגוון רחב של צבעים, אותם ניתן אף לשלב. אלמנט ההחלקה הוא גם כן חשוב שכן הוא מעניק את הברק והזוהר לעניין. הצביעה נעשית באמצעות סוג של הליקופטרשבעזרת ערבוב חומרים נוספים, “זורקאת החומר על הבטון ומעניק לו שכבה חדשה וקשיחה יותר, כזו שמעניקה את האפקט הרצוי.

התקנת הבטון צריכה להתבצע באמצעות צבע איכותי, כזה שמתייבש מהר, שומר על התכונות המקוריות של הבטון וכמובן, לא גורם להחלקה שהיא מסוכנת מדי. לכן, חשוב מאוד לפנות לשירותיו של איש מקצוע מנוסה ואמין שיש לו את הכלים הנכונים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר ולגרום לכך שהצביעה וההתקנה יחזיקו שנים רבות ולא רק לתקופה קצרה.

נשמע לכם פתרון מתאים לבית או לעסק שלכם? רוצים לשלב בו בטון מסוג כזה? חברת אבנגן מרצפים בעמ, המתמחה בפתרונות ריצוף מבטון, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים על שירותי החברה השונים, על העלויות וכל פרט חשוב אחר, התקשרו לטלפון: 09-7437201