בטון מוחלק מחיר מ”ר – כדאי לדעת

הרצפה הממוצעת בבתים או במקומות ציבוריים היא פגיעה מאד, במיוחד במקומות בהם יש תנועה רבה של אנשים ומכוניות. מהר מאוד נוצרים סדקים, יש לכלוך וגם אי סדר. לכן, יש לחשוב כיצד משפרים את הרצפה, גורמים לה להיראות טוב יותר ומגנים עליה. התשובה היא התקנה של בטון מוחלק מחיר הוא פרמטר שחשוב לקחת בחשבון כשבוחנים את העניין וכמובן גם את יתרונותיה של השיטהתוספת של שכבת הגנה, ברק ומראה נהדר.

פתרון פופולארי בעלות נוחב

בטון מוחלק נחשב לפופולארי מאוד בתוך מבנים לאחרונה, אך גם מחוץ להם ובמיוחד בחניונים. בחניונים של הקניונים הגדולים ובנייני המשרדים של החברות הגדולות עוברים כל יום מאות מכוניות ויש צורך בהגנה על הרצפה מפני סדקים, חורים ולכלוך. התקנת הבטון המוחלק נעשית באמצעות ערבוב של כמה חומרים שמרוססים על הרצפה ומייצרים שכבה נוספת של בטון מוקשה. החומר מתקשה והופך את המשטח לחלק, מבריק, ונעים למראה.

התקנה של בטון מוחלק מתאימה להמון סוגים של מקומות, כולל מפעלים תעשייתיים, חנויות כלבו ענקיות והן כריצוף תעשייתי כזה ואחר. כדאי לבדוק מחירי בטון מוחלק לפני שבוחרים לבצע את ההתקנה. הציפוי אפקטיבי מאוד לטווח ארוך ולא דורש תחזוקה שוטפת, מה שחוסך המון כסף וזמן עבור בעלי החניון. המשטח הוא גם קל לניקוי, הוא קשיח ועמיד, וכמובן גם נראה טוב בשטח.

מגוון יתרונות

כיום יותר ויותר בעלי עסק משתמשים בבטון המוחלק לאור הבנת היתרונות הרבים והחיסכון שנעשה. כאשר מסתכלים על העלות של בטון מוחלק מחיר למר מגלים כי העבודה היא לא יקרה במיוחד, בטח לאור התוצאה הסופית שמתקבלת.

מחיר בטון מוחלק נקבע בדרך כלל לפי מר, אך יכול להיקבע גם במחיר פיקס או לפי כמות החומר או גודל המקום המצריך ציפוי. כאשר רואים רשימת מחירים בטון מוחלק רואים גם כי הציפוי יכול לבוא במספר צבעים, הוא קל ליישום, ציפוי ועיצוב, והוא כמובן בטוח מאוד לשימוש. הריצוף הישן הוא מזיק מאוד לתדמית ואפילו לבטיחות, ולכן הקדמה סידרה לנו בטון מוחלק שמשתלט מהר על התחום.

תוהים כמה עולה בטון מוחלק? חברת אבנגן מרצפים בעמ, המתמחה בפתרונות ריצוף מבטון, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים, התקשרו לטלפון: 09-7437201