בטון מוחלק לרצפה – פתרון עיצובי ופונקציונאלי

עולם הנדלן והבנייה התפתח מאוד בשנים האחרונות והשימוש בחומרים הפך מגוון הרבה יותר. מעבר לשימושים הרגילים והנפוצים, יש כיום שימוש נרחב בבטון מוחלק למטרות שונות, ובמיוחד בחניונים ובמקומות פתוחים. בטון מוחלק לרצפה מאפשר רצפה טובה ואיכותית יותר, רצפה שהיא נקייה הרבה יותר מהבטון הרגיל וגם אסתטית מאד.

ריצוף קצת אחר

כאשר מחפשים לבצע ריצוף בטון מוחלק מגלים שיש קשת רחבה של אפשרויות שכוללות צבעים שונים, בין אם מטאליים או מט ואפשרויות של ערבוב שונה של צמנט. כשרוצים לבצע התקנה של רצפת בטון מוחלק חשוב לשים דגש על עבודה איכותית באמצעות איש מקצוע טוב ומוסמך שיודע לבצע אותה בצורה מושלמת וללא תקלות.

כשעובדים עם רצפה בטון מוחלק חשוב לא רק להסתפק בעבודה הראשונית, אלא גם לטפח אותו ולמקסם את היתרונות שלו. יש להקפיד למרוח עליו שכבות של חומרים מגנים, לתקן חורים ונזקים של בלאי ולצבוע בצבעים הפופולאריים, הלא הם כמובן אלו שנמצאים לרוב על הכביש, כמו לבן, כחול וצהוב.

חומרים איכותיים

את חומרי התחזוקה לכל רצפת בטון מוחלקת אפשר להשיג בחברות חומרי עבודה איכותיות שיודעות לעבוד עם צמנט והשלוחות שלו. לחברות הללו יש את החומרים המתאימים באופן ספציפי לעבודה, וכמובן צבע לבטון מוחלק באופן ייחודי. כל חברה מאפשרת לייצר ערבוב מקורי של צבעים ואף מספקת צבעי ייעודי עבור עבודות ספציפיות ללקוח.

המריחה של הצבע היא החלק החשוב ביותר אחרי הערבוב וגם אותו כדאי מאוד לעשות באופן מקצועי ולא באופן חובבני. הרצפה נותנת הרבה מאוד יתרונות ללקוחות והיא הופכת את החנייה בבניינים החדשים, שם היא פופולארית מאוד, להרבה יותר נוחה, מרשימה וגם פחות מלוכלכת. בקרוב מאוד תהפוך הרצפה מבטון מוחלק לסטנדרט בנייה עכשווי שישדרג הרבה מאוד מקומות בתוך ומחוץ לבניינים.

מחשפים דרך לשדרג את החנייה שלכם או את פנים הבית? חברת אבנגן מרצפים בעמ היא המקום הנכון לפנות אליו. החברה מתמחה בריצוף מבטון ותשמח לספק לכם את הפתרונות הרלוונטיים לכם בתחום זה. לפרטים, התקשרו לטלפון: 09-7437201