בטון בומנייט – ללכת על הכי טוב

העבודה עם בטון כאמצעי של נוי הוא תחום שצובר תאוצה רבה לאחרונה. מדובר בשיטת עיצוב ייחודית מאד שרלוונטית להמון מקומות שרוצים לשדרג את החלק החיצוני שלהם. אולמות אירועים, גנים, בריכות ואפילו חנויות משתמשות בשיטת בטון בומנייט על מצב לייצר עיצובים מעניינים ויוקרתיים בעזרת חומר שלאו דווקא מעלה אסוציאציות של יופי ונוי.

 

בטון בומנייט
בטון בומנייט הטבעה בבטון ועיטור בטון בומנייט ללכת על הכי טוב

שיטה חדש לעצב את החלל

הבטון הוא נפוץ מאוד דווקא כאלמנט פונקציונאלי, שמחזק מבנים ולא אמור להיות יפה ונעים לעין, אך כשעובדים עם בטון מוחלק אפשר להגיע אתו לתוצאות מרשימות מאוד וכאלו שיגרמו לכל החצר להיות מרשימה יותר. העבודה נעשית בשיטה שנקראת הטבעת בומנייט לפיה מתכננים את הנוף, יוצקים את הבטון המוחלק ורק יום לאחר מכן מייצרים את החריצים, התפרים ושאר האלמנטים העיצוביים.

בטון מוטבע בומנייט היא שיטה מאוד רלוונטית כיום, מפני שבימי הקיץ, לאותן גינות ושטחים חיצוניים יש הרבה מאוד שימוש. אנשים אוהבים לשבת ולקיים אירועים בחוץ ורוצים לעשות זאת במקומות עם עיצוב יוקרתי ומושך, במיוחד כאשר מדובר בגני אירועים שמארגנים חתונות ומסיבות בר או בת מצווה ומסיבות קיץ.

יתרונות רבים

בעבודה עם בומנייט ניתן לצקת משטחים גדולים במיוחד, זמן הביצוע הוא קצר והכי חשוב – האופציות העיצוביות הן נרחבות מאוד. יש הרבה מאוד דוגמאות ואפשרויות כאשר מדובר בבומנייט, הן מבחינת צבעים והן מבחינת צורות ותבניות. ניתן לייצר אלמנטים שהם יוקרתיים ומרשימים וכאלו שהם יותר “ארציים”, טבעיים ופשוטים. כל אחד יכול לבחור בדרך העיצובית המועדפת עליו.

מה שהתחיל כנחלתם של אולמות האירועים מגיע עכשיו גם לפינות הפרטיות. אנשים רבים מגלים את היופי שבעיצוב בעזרת בטון מוחלק ומגיעים לתוצאות מאוד איכותיות, כאשר הם משתמשים בשירותיו של איש מקצוע אשר יודע את העבודה ועושה אותה בצורה מושלמת וללא טעויות ושגיאות.

מחפשים כתובת מקצועית שתוכל לשדרג את המרחב שלכם באמצעות בטון מסוג כזה? חברת אבנגן מרצפים בע”מ, המתמחה בריצוף מבטון, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים על השירות ועל המוצרים, התקשרו לטלפון: 09-7437201