אריחי בטון – פתרון דקורטיבי נהדר

אריחי בטון – פתרון דקורטיבי נהדר

עבודות העיצוב עם בטון הפכו בשנים האחרונות לפופולאריות ודומיננטיות מאד במגוון רחב של מקומות – החל מבתים פרטיים ועד למבנים ציבוריים ובתי עסק. אנו מתחילים להבין לאט לאט שלבטון יש הרבה יותר תכונות מאשר רק תכונות פונקציונאליות הקשורות לחיזוק מבנים. הוא יכול להיות כלי מצוין לנוי וליופי ולשמש אותנו לא אחת כפתרון עיצובי מושלם, המתאים לכל חלל כמעט.

שדרגו המרחב באמצעות בטון

כיום, בהרבה מאוד מקומות ניתן לראות אריחי בטון אשר משדרגים קירות שלמים והופכים אותם לייצוגיים יותר. יש שימוש נרחב יותר בבטון, כולל אריחי בטון מוחלק אריחים מיוחדים אשר מבצעים כמה פעולות חשובות שעוזרות למשטח להשיג מספר יתרונות חשובים: ראשית, המשטח (או הקיר) הופך למבריק יותר, ללא סדקים, הוא סופג צבע טוב יותר ובסופו של דבר, ואולי החשוב ביותר – הוא עמיד ובטוח יותר.

עבודה עם אריחי בטון מבטיחה קודם כל איכות. כאשר רוצים רצפה חלקה ומבריקה וכזו שתהיה עמידה לכל מזג אוויר, בוחרים בציפוי איכותי בדמות בטון מוחלק. הציפוי אינו מתאים רק לחניונים, כפי שנהוג לחשוב, אלא למגוון רחב של מקומות. למקומות סגורים הוא מתאים בצורה מושלמת, כאשר ההתאמה לחוץ הולכת ומשתפרת בזכות החומרים החדשים הנחשבים לעמידים הרבה יותר בפני נזקי מזג אוויר.

להתייעץ למען התוצאה

יש מגוון סוגי אריחי בטון או רצפה. ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי לבחור את הציפוי הכי טוב לעבודה הספציפית שלפניכם. הציפוי מתאים גם להאנגרים ולעיתים גם לאולמות ספורט סגורים, תלוי מה המטרה של המשטחים.

עמידות היא שם המשחק כשמדובר במשטחים המיועדים לשחיקה. אף אחד לא רוצה להתעסק עם ריצוף מחדש מדי תקופה ולכן, חשוב לברר לגבי אריחי בטון מוחלק מחיר ועלויות כדי לגלות עולם שלם של סוגים ואפשרויות שיסתיימו בכך שתוכלו לצפות, לצבוע, ולהשיג ברק במשטחים שלכם, בין אם זה הקיר או הרצפה.

עם אריחים שעשויים מבטון איכותי מקבלים תוצאה טובה לא רק לטווח המידי, אלא לאורך זמן. המקום אשר שזור באריחים ייראה יוקרתי יותר וכאשר אפשר להשתמש בהם גם על הקיר וגם על הרצפה, אפשר להשיג לוק שלם יותר לחלל אחד.

מעוניינים לשלב אריחים מבטון בבית החדש או במשרד שאתם משפצים? חברת אבנגן מרצפים בעמ, המתמחה ברצוף מבטון, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לפרטים על השירות ועל הפתרונות השונים שהיא מציעה, התקשרו לטלפון: 09-7437201