אריחי בטון חשוף – הטרנד הבא

עיצוב באמצעות בטון הוא תחום חדש יחסית, וכזה שרק עכשיו מתחילים לגלות את האופציות הבלתי נגמרות שהוא כולל. בטון ידוע כחומר אפור, בנאלי ומשעמם פעמים רבות, אשר מטרתו היא לחזק מבנים ולהוות את השלדה החזקה. יחד עם זאת, יש הרבה מאוד דברים שאפשר לעשות עם בטון, כולל שדרוג אומנותי ועיצובי הן למבנים פרטיים והן למבנים מסחריים.

שימוש אחר לבטון – פתרון דקורטיבי נהדר

שימוש בבטון עולה מדרגה כאשר בונים קירות או משטחי בטון חשופים. הבטון החשוף הוא גלוי לעין וצריך לדאוג לתחזק אותו כהלכה כך שהוא יהיה ייצוגי. הבטון החשוף יכול להיות בפנים או בתוך המבנה, על הקירות או על הרצפה, ויכול לשמש כמענה עיצובי לכל דבר, ולא רק מענה שהוא פונקציונאלי גרידא.

התקנת אריחי בטון חשוף נחשבת לפופולארית מאד בשנים האחרונות ולא בכדי. האריחים נותנים הרגשה מאוד יוקרתית על הקירות ומשווים למרחב מראה מסוג אחר. כאשר יש בטון מוחלק על הקיר, מקבלים אלמנט אומנותי מיוחד מאוד, כזה שאין בכל מקום, ועם האופציות הקיימות כיום בשוק, אפשר לייצר קיר מסוגנן, במגוון רחב של צבעים וצורות.

שאלות ותשובות

הרבה אנשים שואלים את עצמם איך בונים קיר בטון חשוף ועושים זאת בצורה שלא תיראה חובבנית או בעייתית מבחינה עיצובית. התשובה טמונה בבחירת אנשי המקצוע הנכונים – החל מהאדריכל המתכנן דרך המעצב ועד הכוח המבצע. חשוב מאוד לבחור חומרים איכותיים ולא להתפשר על חומרי גלם נחותים שיגיעו לתוצאה שהיא לאו דווקא עומדת בציפיות.

גם האפשרות של התקנת מדרגות בטון חשוף קיימת ויכולה לייצר גרם מדרגות ייחודי וכזה שלא נמצא בכל מקום. זוהי רק דוגמא למה אפשר לעשות עם בטון מוחלק ומעוצב, ואיך אפשר לגרום לפריטים לא שגרתיים בבית גם לקבל את אותו לוק מעניין וייחודי, שפשוט לוקח את הטון העיצובי של הבית לרמה אחת לגמרי.

מעוניינים לשלב במבנה שלכם בטון חשוף וליצור מראה מסוג אחר? האיכות והסטייל חשובים לכם? חברת אבנגן מרצפים בעמ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בריצוף מבטון ותשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין. לפרטים על השירות ועל המוצרים, התקשרו לטלפון: 09-7437201